Ares Blog

Reklam ve Fotoğrafçılık Hakkında Herşey

Mercury Hotel Logo Tasarımı

Mercury Hotel logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması
Erbil Irak’taki Mercury Hotel logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması yapıldı. Otelin içindeki tüm mobilya, halı ve ahşap kaplamalarında Mercury Hotel’in yeni logosu mimarı tarafından uygulandı. Otelin menülerinin tasarımı da Ares tarafından yenilendi. Ayrıca otelin tüm kurumsal elemanları da logo tasarım çalışması uygulandı.

Müşteri: Mercury Hotel
İş: logo tasarım, kurumsal kimlik rehberi, katalog tasarımı, kurumsal baskılar

Düzlem logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması

,

Düzlem logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması
“Düzlem Metal” markası değiştirilerek “Düzlem” olarak yenilendi. Düzlem logo tasarımı kurumsal kimlik ve kataloglarında uygulandı. Düzlem logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması sonrası kataloglar, dosya, antetli, kartvizit, defter ve bloknot v.b. gibi baskıları yapıldı.

Müşteri: Düzlem
İş: logo tasarım, kurumsal kimlik rehberi, katalog tasarımı, kurumsal baskılar

Allysho logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması

Allysho logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması
Allysho için hazırlanan yeni logo tasarımı, a+ hedef kitle için Moskova’da açılan bir mağaza için oluşturuldu.  Logo tasarımından sonra kurumsal kimlik elementleri de hazırlandı. Allysho logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması; web sitesi, basılı dökümanlar, reklamlar, prodüksiyon, fotoğraf çekimi, bina cephe giydirme dahil tüm mecralarda uygulandı. Allysho için farklı mecralarda ve […]

Avrupa Bilişim logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışması

Avrupa Bilişim logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışması
Avrupa Bilişim için hazırlanan yeni logo tasarımı, teknolojiyi temsil eden sarı, mavi ve kırmızı yıldızların birleşiminden oluşturuldu.  Logo tasarımından sonra kurumsal kimlik elementleri de hazırlandı. Avrupa Bilişim logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması web sitesi, basılı dökümanlar, reklamlar, bina cephe giydirme dahil tüm mecralarda uygulandı.

Müşteri: Avrupa Bilişim – websitesi
İş: logo tasarım, kurumsal kimlik rehberi

Birsan Birlik Gıda A.Ş. Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

Birsan Birlik Gıda A.Ş. Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

Birsan Birlik Gıda A.Ş. için hazırlanan yeni logo tasarımı, güneş, başak ve tarla imgelerinden hayata geldi. Köklü bir şirketler grubunun verdiği güvenle renk buldu. Logo tasarımından sonra Ares Reklam grafikerleri ellerinde kurumsal kimlik elementleri de hazırlandı.

Müşteri: Birsan – İstanbul
İş: logo tasarımı, kurumsal kimlik rehberi