• Ares Ofis - Taksim istiklal caddesi

Biz Kimiz

2000 yılında Reklam, Dijital Medya alanlarında Nikon, Agfa, Karfo, Contax gibi markalarla çalışmalarına başlayan ARES, 2005 yılından itibaren Fotoğraf ve Film prodüksiyon hizmetlerine ağırlık vermeye başladı.

Kemal Tanca, Adam Ayakkabı, Koçtaş, Pierre Cardin, Sony, General Electric, Özdilek, Bosch Güvenlik Sistemleri, v.b. gibi farklı sektörlerden firmalarla yaptığı çalışmalarıyla reklam ajansı deneyimlerini her türlü hizmet ve ürün skalasında geliştirme imkânı buldu.

ARES, 15 yıllık deneyimlerine Web Tasarım, Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımları ile Marka Danışmanlığı gibi alanları da ekleyerek, konusunda uzman ekipler oluşturarak reklam ajansı hizmetlerine devam etmektedir.

Çözüm Ortaklarımız:

Umur Dilek Photography       Radio TPU

Ekibimiz

Akın Keskin
Akın KeskinFotoğrafçı/Kurucu Ortak
2000 Yılında Umur Dilek ile Ares Reklam ajansını kurdu ve o zamandan bu yana reklam ve moda fotoğrafçılığı konusunda yaratıcı çalışmalar yapmaya devam ediyor.
Umur Dilek
Umur DilekFotoğrafçı/Kurucu Ortak
2000 yılında İnşaat mühendisliğinden mezun olduktan sonra Akın Keskin ile Ares Reklam ajansını kurdu. Tasarım ve moda fotoğrafçılığı konusunda yaratıcı çalışmalar yapmaya devam ediyor.
Büşra Keskin
Büşra KeskinHalkla İlişkiler Uzmanı
2010 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarım Bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul Moda Akademisinde Styling eğitimi aldı. Sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra Ares Reklam Ajansı ekibine katıldı.
Serdar İleri
Serdar İleriYönetmen/Senarist
17 yaşında ilk şiirlerini Adam Sanat dergisinde yayınlanmaya başladı. Sanat Yönetmenliği, Video Klip, Reklâm ve Tanıtım Filmleri, TV için dizi ve animasyon yönetmenliği, senaryo doktorluğu ve senaryo yazarlığı yapmaktadır.

Çalıştığımız markalardan bazıları